Mini-domek s obrovskou houpací sítí!

V případě, že se rozhodnete vrátit do dětských let, stane se pro vás tento domov naprostým rájem. Otevřená oblast mezi spacími lofty je celá vyplněná obrovskou houpací sítí, kde tímto vzniká ideální místo pro odpočinek!

Tento drobný dům o rozměrech 24 x 8,5 ft (7.3 x 2.5m) je výtvorem Whita a Codyho, dvou přátel, kteří nazvali tento projekt ‘Smore Life’. Téměř všechny materiály v tomto domě jsou přebytky z továren, nevyužité předměty nebo recyklovatelné materiály, které pomohou snížit náklady. O celou práci se postarali Whit a Cody za pomocí Whitsova otce.

Přestože interiér tohoto domu není zdaleka dokončen, může i přesto prostor zaujmout neuvěřitelnými detaily. Desing je otevřený a vzdušný s vítací atmosférou. Nepropásněte velkolepé dřevěné detaily a vysoce funkční půdorys!

Samozřejmě je zcela nemožné si nevšimnout velké houpací sítě, která vyplňuje prostor mezi dvěma lofty a vytváří unikátní vlastnost domu.

Kuchyně je prostorná a zahrnuje betonovou desku s umyvadlem, troubu a velké množství skříní.

Konec kuchyňské linky je zakončený malým prostorem k sezení, jehož funkcí je jednoduchý kuchyňský jídelní stůl. V případě, že očekáváte návštěvu máte zde k dispozici větší jídelní stůl, kde se pohodlně umístí čtyři osoby.

Druhý konec domova tvoří kompostní WC, umyvadlo a sprchový kout, které dohromady tvoří prostor koupelny a jsou obklopeny krásnou uměleckou stavbou, která je vyrobena ze dřeva ze starých demolovaných domů v oblasti Portlandu. V horní části se nachází dva lofty, jeden s královskou velikostí postele a druhý s dvojlůžkem, kde se můžete dostat po žebříku.

Houpací síť, která spojuje oba lofty dohromady, je hravý doplněk, který přispívá k jedinečnosti domu, vždyť komu by se nelíbilo ležet pohodlně celé odpoledne v houpací síti, číst knihu a zároveň hledět na otevřené nebe?

Více o tomto krásném prostoru naleznete ZDE

Uvažujete-li o stavbě malého domu svépomocí, doporučujeme Vám tohoto průvodce.

Zatím bez komentářů. Buďte první!

Napsat komentář