Mini-příbytek pro letního povaleče!

Plážový domek pro letní kratochvíle

Plážový domek pro letní kratochvíle

Toto „refugio“ je prefabrikovaný mini-příbytek, který vyrábí firma FabriHome až z Chile.  Domek je koncipován jako letní příbytek, avšak lze využít také jako celoroční obydlí pro pár, či jednotlivce. Autoři tohoto domečku mysleli především na snadnou prefabrikaci, která by mohla být užitečná především v oblastech postižených neočekávanou přírodní pohromou, především zemětřesením a vlnou tsunami.

Velká okna umožňují krásný výhled do okolní přírody

Velká okna umožňují krásný výhled do okolní přírody

Domek má velikou terasu, která se přimyká podélně k hlavní fasádě domu. Rámová ocelová konstrukce drží celý dům pohromadě. V exterieru a interiéru je použito příjemné obložení dřevem, což dodává tomuto prostoru pohodový útulný charakter. Na ploše 21 m2 je koupelna  na jedné a obývací pokoj na druhé straně. Uprostřed je malý kuchyňský kout s prostorem pro sedačky a jiné zázemí obývacího pokoje.

Strana s koupelnou

Malé větrací okénko do koupelny

FabriHome je navržen pro snadné rozšíření o další moduly. Dalším modulem, který může být napojen skrze skryté dveře ve stěně, je modul ložnice, či samostatné kuchyně. Základní cena tohoto domku se pohybuje okolo 20 000 USD, což je cca 440 000 Kč. Více informací pro inspiraci v oblasti malých domků najdete  na webu designérů FabriHome ZDE.

Zatím bez komentářů. Buďte první!

Napsat komentář