Millerovi a jejich život na cestách se třemi dětmi!

Dokážete si představit, že žijete v malém domě s dětmi? Co když přivedeme tento nápad na další úroveň? Představte si, že žijete ve školním autobusu se třemi dětmi, věkově do pěti let! Že tohle už je šílenství? Pro někoho možná ano a pro někoho je tohle to pravé.Každopádně pro Denvera a Vanessu Millerovi to bláznivá myšlenka rozhodně nebyla, ačkoliv se od rodičů a svého okolí dočkali jen nepochopení!

Před několika lety tento mladý manželský pár zrekonstruoval školní autobus, který se stal jejich domovem.  Rozhodli se pro tzv. „buslife“ a v jejich podání se zdá, že je tento život naprostá hračka!

Po vstupu do autobusu se ocitnete v obývací části, která je často využívána i jako jídelna. Pro rodinu s třemi dětmi byl základ velký jídelní stůl a taky prostorná sedačka. Vše se jim podařilo spojit a výsledek je úžasný. Následuje kuchyně, která je plně funkční. Obložení z dlaždic a dřevo vám dává pocit, že jste v tradičním domě. V kuchyni se nachází trouba, sporák, lednička.

Každý ze tří chlapců má své vlastní lůžko, designované, aby to vypadalo, že spí v „male jeskyni“ a měli pocit soukromí. Vedle lůžkové části se nachází sprchový kout a kompostovací toaleta.

V zadní části autobusu mají Millerovi ložnici, pro chvíle soukromí. Právě tato ložnice v sobě skrývá zároveň i učebnu. Po zvednutí postele na jednu stranu, máte k dispozici obrovskou tabuli, na kterou je možné psát. Vanessa učí své děti v autobuse, a proto bylo potřeba tento prostor vytvořit. Nápad je to určitě originální! Denver pracuje přímo z autobusu, takže pro rodinu není problém „žít na cestách“ a zároveň zkoumat Spojené státy s jejich mobilním domem.

Asi si říkáte, kde se vzalo tolik prostoru? Pár se rozhodl v rámci rekonstrukce zvednout střechu autobusu. Vznikl tak dostatečný prostor pro celou rodinu.

Pro tento styl života se v Americe rozhodne ročně mnoho rodin. Uvědomují si, že život v malém prostoru může rodinu výrazně posílit a vytvořit pevné rodinné pouto. Navíc děti získají nekonečný prostor pro hraní – přírodu. Zda jim ale nechybí kamarádi, spolužáci, první lásky ve školce/škole…? To se nejspíš nedozvíme…

A co vy? Dokázali byste si představit tento život? Máte sny, od kterých vás jiní odrazují a říkají vám, že jste šílení? Nepouštějte si takové názory k tělu, je totiž docela dost možné, že právě ta vaše „šílenost“, bude to ono, to pravé pro vás! :)

Více informací o této úžasné rodině jsou k dispozici ZDE

Zatím bez komentářů. Buďte první!

Napsat komentář