Nejlevnější bydlení- bez dluhů budují svůj sen!
Manželé Hari a Karl Berzinovi se rozhodli, že se nebudou již nijak zadlužovat a zatěžovat hypotékami. Museli se uskromnit a zvolit variantu nejlevnější bydlení. Zkrátka si svépomocí postavili maličký dům, který je stál kolem 12 000 dolarů. Spolu se svými dvěma dětmi v něm spokojeně žijí a radují se ze života.
Pracují na zahrádce a chovají drůbež. Jejich nízkorozpočtový způsob života nadchnul mnoho Američanů, a tak se o své zážitky dělí na svém facebooku. Patrně našli efektivní způsob života, takže z našetřených peněz postupně budují dům větší, který stojí hned pár metrů od jejich mini-domku.
Vzhledem k hospodářské krizi v Americe je tento trend živobytí v malých domech stále více populární. Na našem webu Život bez nákladů Vás budeme i nadále informovat o lidech, jejichž příběh má sílu inspirovat mnoho ostatních lidí toužících po vlastním bydlení.
- Na pozemku mají malé hospodářství
- Kamarádi jim rádi pomáhají.
- Večerní atmosféra.
- Interiér je minimální, ale útulný.
- Zájem o jejich příběh je veliký.
- Žijí v podobných klimatických podmínkách jako Češi
- Žijí zde společně se třemi dětmi.
- Kuchyňský kout.
- Mini-dřevostavba.
- Již druhé Vánoce v „našem“.
- Hodina hudební výchovy
- Stavba nového domečku- základy.
- Stavba nového domečku- stěny.
- Stavba nového domečku- střecha.
- Po čtyřech letech se bude mladá rodinka stěhovat!
Více informací na jejich facebooku: ZDE.
Zatím bez komentářů. Buďte první!