Okouzlující minidům ze staré kotelny!

Dům ze staré kotelny.

Dům ze staré kotelny.

Každý rodinný dům má tu jednu místnost, kterou návštěvě nikdy neukážeme, protože je tam úplně všechno. Ukážeme vám, že kotelna či prádelna, využívána na skladování všeho nepotřebného, ​​nemusí být jen přítěž.

Cihlová přístavba, která majitelům sloužila jako prádelna spojená s kotelnou, se dočkala rekonstrukce. Tam, kde bylo dříve skladiště, je dnes neuvěřitelný apartmán! Oddělený pokoj pro hosty, který slouží jako samostatné bydlení pro dva. Díky chytrým trikům v interiéru vypadá prostorně, pohodlně a útulně.

Dům-ze-staré-kotelny-3-450x600

Kuchyně.

Na 28 m² je vše pro plně komfortní bydlení. Vybavená kuchyň, spojená s malou obývací místností, tvoří srdce tohoto jednoduchého a však kouzelného bydlení. Schodiště vede do ložnice s manželskou matrací , vedle níž je koupelna s toaletou. Na mezipatře se nachází velká vestavěná šatní skříň.

Dům-ze-staré-kotelny-7-450x600

I Vy toužíte po moderním, nízkonákladovém bydlení? K jeho stavbě Vám může pomoci naše kniha „Jak postavit malý dům“ , která je plná rad přímo z praxe. Dále v ní nejdete četné množství názorných ilustrací a fotografií!

kniha-jak-postavit-maly-dum

 

Zatím bez komentářů. Buďte první!

Napsat komentář