Přátelé si postavili vlastní městečko uprostřed pustiny.

mestecko_pratel1

Není lepší společnosti, v níž trávit volný čas, jako je rodina a nejlepší přátelé. Tyto čtyři páry jsou nejlepšími přáteli už 20 let a tak se rozhodli, že k sobě budou mít ještě blíž. Blíže k sobě, i k ​​životnímu prostředí!

Spojili své finance a vybudovali svého vlastní malé malé město. Usedlost čtyř malých příbytků dostala pojmenování Llano Exit Strategy . Nachází se v přírodě nedaleko texaského města Austin a nabízí výhled na řeku Llano.

Malé eko domky, z nichž každý stál přibližně 40 tisíc dolarů, navrhl architekt Matt Garcia. Mají rozlohu 37 metrů čtverečních. Střechy zachycují vodu do barelů, stěny jsou reflexní, aby přes léto odrážely nežádoucí teplo a mají speciální izolační okna.

Tato skupinka přátel měla originální nápad, nemyslíte? No, snad zůstanou nejlepšími přáteli i nadále!

mestecko_pratel

mestecko_pratel3

mestecko_pratel4

mestecko_pratel5

zdroj: www.lightersideofrealestate.com 

Přemýšlíš o svém vlastním malém domku, postaveném svépomocí? K jeho stavbě ti může pomoci naše kniha „Jak postavit malý dům“. Dozvíš se v ní, jak postupovat krok za krokem od založení stavby až po střechu a napojení přípojek. Kniha obsahuje více než 1000 ilustrací a cenné rady přímo z praxe! Koupit ji můžeš přímo ZDE.

DVĚ-BARVY

Zatím bez komentářů. Buďte první!

Napsat komentář