Autobusem směr život!

Kelly a Chris jsou mladí manželé, kteří mají hlavu a srdce plné ideálů a velkých snů.  Rozhodli se pro bydlení ve vyřazeném školním autobuse.

Jejich touha začít znovu nepřišla ze dne na den, ale byla zapříčiněná jejich zkušenostmi z předchozích čtyř let. Za poslední roky se častokrát stěhovali z jednoho podnájmu do druhého a hromadili stále větší množství nesmyslných věcí. Bydlení v odstaveném autobusu se jevilo jako nejekonomičtější a zároveň nejpraktičtější alternativa.

Bydlení v autobuse

Postavili si bydlení ve vyřazeném školním autobuse

Nakonec jsme se vzali a to byl prvotní impuls ke změně. Do té doby jsme kupovali spousty krámů, které nepotřebujeme, abychom jimi naplnili prostory, které nás stojí další peníze.

Bydlení v autobuse

Interiér mají útulně zařízený

I přesto, že na tom nebyli ani zdaleka tak špatně, jako někteří jejich kamarádi, kteří se společně se spousty Američanů doslova topí v dluzích, rozhodli se, že tímto způsobem života nechtějí dál žít. Život v nákladném podnájmu vyměnili za život ve starém školním autobusu. Rapidně tak klesly náklady na jejich živobytí. Vzrostl však pocit štěstí a radost ze života, která je z jejich příběhu a nového domova velice patrná.

Ačkoliv se to mnohým zdá jako zvláštní alternativa k tradičnímu dřevěnému domu, my se zde cítíme naprosto jako doma a s čistým svědomím můžeme říct, že jsme v životě nebyli šťastnější.

Bydlení v autobuse

Autobus je poměrně velký

Více informací o tomto příběhu: zde

 

Zatím bez komentářů. Buďte první!

Napsat komentář