Minimální mobilní bydlení přináší štěstí- na návštěvě u Wayneho a Anity

Minimální mobilní  bydlení

Wayne s Anitou ve svém obýváčku

Wayne s Anitou jsou sympatický pár, který upřednostnil jednoduchost před dokonalým bydlením a svobodu před životem s dluhy a stresem. Před šesti měsíci se rozhodli maximálně uskromnit a již napořád se přestěhovali do inspirativně pojaté dodávky, kterou předělali na svůj domov. Living Big In A Tiny House

Minimální mobilní  bydlení

Dům vypadá zvenku nenápadně

Častokrát sníme o tom, jak všechny starosti a povinnosti hodíme za hlavu a na nějakou domu od všeho utečeme. Minimální mobilní bydlení je pro tuto zkušenost vhodnou volbou. Alespoň jednou za život by si to každý měl zkusit, aby se na svět, ve kterém s ostatními žije, začal dívat z jiné perspektivy. O tom je také tento příběh. Je o lidech, kteří se rozhodli tento krok do neznáma podstoupit a vypadá to, že toho zatím ani v nejmenším nelitují.

Minimální mobilní  bydlení

Inspirativně pojatý interiér

Wayne pracuje na částečný úvazek jako zahradník, což přináší dostatek příjmů do jejich skromného života. Svoje všední dny naplňují drobnými radostmi, které jim přinášejí do života štěstí.

Dům má rozměry 4 x 2,5 m a obsahuje vše, co potřebují. Patro na spaní, úložné prostory, kouzelnou kuchyňku, kamínka na dřevo a alternativně-esotericky pojatý obývací pokoj. Koupelnu mají v přístřešku venku, aby ušetřili místo pro větší obývací pokoj, kde jedí, relaxují, meditují a po večerech si užívají přítomnost jeden druhého.

Minimální mobilní  bydlení

Společně se zajímají o východní duchovní směry

Tvrdí, že společně našli cestu, která jim umožnila dát své životy do pořádku. Žijí teď mnohem více svobodně v harmonii, štěstí a s možností věnovat se věcem, na kterých jim doopravdy záleží.

Více o tomto příběhu ZDE.

Zatím bez komentářů. Buďte první!

Napsat komentář