Mladému páru se podařilo vytvořit domov za pouhých 17.000 $!

Tento malý dům, který se mladému páru Davidovi a Catherine podařil postavit za pouhých 17.000 $ je neuvěřitelný úspěch. Domov je umístěný v Asheville, NC a byl postaven většinou pomocí recyklovaných materiálů a je plný chytrých konstrukčních prvků.

Ideální parkovací místo bylo vytvořeno ve dvoře domu v klidné čtvrti, kde se také pár postaral o vytvoření venkovního prostoru pro relaxaci a malé zahrádky pro růst některých potravin.

Po vstupu do domu se rychle cítíte, jako byste byli vtáhnuti do nějaké pohádkové chatky v lese. Směs zajímavých materiálů použitých ve stavbě domu přináší chaotický pocit, přesto se vše spojuje a vytváří příjemný domov.

Prioritou pro tento dům byla pohodlná pohovka, kde se pár může uvolnit po práci.

Obývací prostor se může pochlubit 40-palcovým televizním monitorem, který je připojen k počítači dvojice, což umožňuje Davidovi tvořit jeho práci občas i z gauče.

Plně funkční kuchyně byla nezbytná pro pár, jelikož připravují drtivou většinu jídel doma. Kuchyně je postavena do tvaru U a dovolí dvojici pohodlně připravovat jídlo vedle sebe, i když Catherine připouští, že je to většinu času David, který je kuchařem.

Zatímco velká pohovka byla prioritou pro Davida, Catherininou touhou byla vana. Návrh koupelny byl chytře zpracován tak, aby se tam koupelna vlezla. Kompostovací toaleta a umyvadlo, které bylo vytvořeno z mísy, která byla věnována páru jako svatební dar, doplňuje výborně prostor.

Přístup do obou loftů je šikovně zajištěn schody, které vedou nad gaučem v obývacím pokoji.

Spací podkroví poskytuje příjemné útočiště a pohodlné místo. Jednoduché regály a boxy poskytují dostatek místa pro ukládání oblečení.

Naproti tomu druhá půdní plocha je používána jako kancelář a čtecí kout. Zde se páru podařilo najít i skvělé místo pro ukládání sbírky knih. V případě návštěvy slouží tento prostor i jako spací loft.

Domov byl postaven tímto inspirativním a tvůrčím párem, zatímco dokončovali studium. Po ukončení studia se pár rozhodl přesunout se do Ashevillu a dokázali s sebou přivézt svůj domov.

Dům na kolečkách je obrovská výhoda při stěhování do jiného města. Pro Davida a Catherine bydlení v malém domě znamená mít svobodu. Svoboda od dluhů a schopnost soustředit se na věci, na kterých v životě opravdu záleží, jako je trávení společně volného času a věnování se koníčkům.

Pro více informací navštivte stránku ZDE

Zatím bez komentářů. Buďte první!

Napsat komentář