Mladá žena už ví, jak utéct před vysokým nájemným!

Zvyšování nájemného v městech povzbuzuje mnoho jedinců k hledání jiných alternativ k bydlení a také ke snižování celkových nákladů. Pro Jackie Kemp z Denveru v Coloradu ta alternativa přišla ve formě malého domu na kolech. Podnikatelka, které je pouhých 23 let, žije v drobném domě společně se svým zvířecím miláčkem Darlou.

Domeček dokonale zapadá do jeho okolí. Nachází se na velkém venkovském pozemku, kde Jackie udržuje i své koně. Domov jí umožňuje, aby byla v ideální pozici, kde se může pohybovat kolem svých zvířat a také nemusí dojíždět daleko do práce.

Po vstupu do domu na vás zajisté zapůsobí osobitá atmosféra interiéru. Vchodové dveře se otevírají do velkého obývacího pokoje s dřevěnými podlahami a vysokou střechou. O prostor pro zábavu v případě návštěvy není nouze.

Kuchyně byla jednoznačně navržena někým, kdo miluje vaření a užívá si ho. Nachází se zde spousta prostoru pro vaření a všechny přístroje jsou plné velikosti. Úložný prostor je také dominantou, jelikož vám umožňuje, aby bylo vše úhledně uklizeno.

Pro malý dům na kolech je velikost koupelny opravdu působivá. K dispozici je plně vybavená sprcha, WC, šatna, umyvadlo se skříní a dokonce plnohodnotná pračka/sušička.

Přístup k podkroví nad koupelnu zajišťuje zajímavě řešené skladovací schodiště, které také slouží jako knihovna a jako prostor pro většinu Jackie oděvů. Pod schody se ukrývá i krb.

Strop podkroví byl mírně zvýšen nad zbytek domu, takže se oblast cítí otevřená a prostorná. Okno je umístěno tak, aby umožňovalo výhled na krásné venkovské prostředí, které se za ním skrývá.

Pro více informací navštivte stránku ZDE

Pokud i vy uvažujete o stavbě mini-domku, určitě se podívejte ZDE, kde se dozvíte 6 základních otázek před stavbou mini-domu, které je nutné si položit!

Zatím bez komentářů. Buďte první!

Napsat komentář