Mobilní domek pro čtyřčlennou rodinu

Zaparkovaný domek vypadá opravdu malebně

Zaparkovaný domek vypadá opravdu malebně

Život v mobilním domku pro čtyřčlennou rodinu je extrémním případem a podobá se v lecčems životu na plachetnici. Hlavní touhou jeho obyvatelů je poznávat svět a nebýt závislí na jednom místě a pocítit maximální možnou míru svobody jak vnitřní, tak svobody pohybu.

„V podstatě celý svět je zahradou kolem našeho domu!“

Interiér

Interiér je útulný a laděný do zemitých barev

Po jednom až dvou měsících vždy popojedeme na nový pozemek, abychom změnili lokalitu a užívali si cestování, které máme tolik rádi. Dokud chodí děti na základní školu, tak je učíme doma a mohou tak s námi poznávat nepoznaná zákoutí naší země. Vždy na zimu jezdíme do jižních oblastí, abychom ušetřili za energie a užili si slunce a moře. Občas se ubytujeme v autokempu, ve kterém se cítíme, narozdíl od přírodních, řídce osídlených oblastí naprosto bezpečně.

Až budou děti muset navštěvovat školu, máme v plánu tento pojízdný domeček prodat a někde se natrvalo usadit. Snažíme se v životě využít každou minutu, a tak i když nejsme finančně tlačeni do takovéhoto kočovného způsobu života, rádi podstoupíme určitou míru „nepohodlí“, která se nám vrátí v podobě nezapomenutelných zážitků na cestách.

V patře jsou dvě ložnice pro čtyři lidi

V patře jsou dvě ložnice pro čtyři lidi

Více o projektu najdete ZDE.

Zatím bez komentářů. Buďte první!

Napsat komentář