Tiny house vhodný pro obry!

Pokud jste vysoký člověk, pravděpodobně vás nenapadne život v malém domě na kolečkách. V případě, že je však dům navržen chytře, může být ještě pohodlnější než obyčejný dům. Mladému kanadskému páru, Dylanovi a Julii, kteří mají oba výšku přes 183 cm, se podařilo postavit malý dům vhodný pro obry.

Exteriér domova je ohromující. Obě strany loftů jsou umístěny po stranách domu tak, aby se vytvořilo více prostoru v horním patře, ale i v centrální části domu.

Jakmile jste uvnitř, okamžitě jste uvítání výbuchem barev z navržené stěny. Jasné barvy zvolené na stěně pomáhají tvořit jedinečnost místnosti, ale také povzbuzují oči, aby se pohybovaly směrem nahoru a vytvářely tak větší pocit prostoru v domácnosti.

Pro Dylana a Julii bylo neuvěřitelně důležité, aby se necítili stísněni. Rozšíření podkroví pomohlo nejen vytvořit krytou verandu nad vchodem, ale také umožnilo i zvětšení prostoru v obývací části, kde tráví pár většinu času.

Vysocí lidé budou znát bolesti lavic a kuchyňských pultů, které jsou příliš krátké. Naštěstí jsou drobné domy nejčastěji postaveny na zakázku nebo jejich majiteli, což umožňuje velkou úroveň přizpůsobení.

Specifickým zařízením v koupelně je starý koňský žlab umístěn do sprchy. Pár využívá kompostovací toaletu. Koupelna byla postavena jako jednoduchý, funkční prostor.

Páru se podařilo vytvořit vyšší prostor ve spacím podkroví. To znamená, že je zde stále dostatek prostoru, aby mohli pohodlně sedět v posteli a vychutnávat si čtení své oblíbené knihy. Dylan a Julie odvedli neuvěřitelnou práci. Místo je nádherným příkladem toho, jak budování malého domu podle vašich jedinečných potřeb může skutečně dovolit, aby prostor pracoval pro vás.

Více informací naleznete ZDE.

 

Zatím bez komentářů. Buďte první!

Napsat komentář