Ze starého vepřína vykouzlili moderní domek

útulný-víkendový-domek-12

Zemědělské stavení, které je dnes plnohodnotným bydlením? To je projekt, který se vyplatí vidět.

Sklad nářadí, kůlna, garáž a starý vepřín. To byly prostory, které dnes nahradilo moderní bydlení. Nyní je domek jako stvořený na víkend. Ze zahradního skladu se stala napůl kancelář, prostory bývalého vepřínu byly přeměněny na obytnou část a garáž zůstala garáží.

Dům je postavený z vápence a je obložen modřínem , střecha kryta vlnitým plechem. V podobném stylu byly zrekonstruovány i ostatní budovy. Dřevěný interiér je laděn minimalisticky, s decentními tóny šedé. Moderní designový nábytek a velká prosklená okna, prosvětlující celý prostor, dělají toto bydlení skutečně zajímavým.

útulný-víkendový-domek-3

útulný-víkendový-domek-2

útulný-víkendový-domek-11

Přejete si i vy svůj malý domek? Nechcete zbytečně utrácet a hodláte si ho tak postavit sami? Pak Vám určitě poslouží naše kniha „Jak postavit malý dům“ . Naleznete v ní četné množství názorných ilustrací a fotografií přímo z praxe. Dozvíte se, jak postupovat krok za krokem od založení stavby až po střechu a napojení přípojek nebo proč je výhodné mít malý dům, a nevystavovat se tak riziku osobního bankrotu. Koupit ji můžete přímo ZDE.

jak postavit malý dům

Zatím bez komentářů. Buďte první!

Napsat komentář